Zimné podujatia

od 8.12.2017

Tatranský dóm

Tento rok o niečo väčší a veľkolepejší. Tatranský ľadový dóm vás opäť očarí precíznou prácou a prepracovanými detailami. Autori tento majestátnej stavby sa tentokrát inšpirovali masívnou rímskokatolíckou bazilikou v Barcelone - Sagrada Familia, a preto sa Tatranský ľadový dóm ponesie v téme pocta rodine. Preneste sa na chvíľu do tatranskej ľadovej rozprávky. Ešte silnejšiu emóciu ponúka dóm každú nedeľu, keď sa rozozvučí vďaka živým hudobným koncertom.

 

Viac informácií


12.1. - 14.1.2018

Tatry Ice Master

Už 6. krát sa Hrebienok stane dejiskom ľadového umenia. Počas štyroch dní ľadoví sochári z deviatich krajín vdýchnu život 68 tonám ľadu a premenia ich na 30 unikátnych ľadových sôch.

 

Viac informácií


10.2. - 11.2.2018

Snežné psy

2 dni plné súťaží, rozprávok, vystúpení psíkov či školy tanca. Už po 9. krát sa uskutoční pod Lomnickým štítom zábavné rodinné podujatie Snežné psy. Pripravený je naozaj bohatý program s jedinečnou atmosférou, ktorú dodajú chlpatý maznáčikovia. Počas súťažných aktivít sa deti zabavia a spoznajú aj život na severnom póle. Ako správni objavitelia sa zúčastnia expedičných výprav do ďalekých-neďalekých zákutí ľadovej krajiny. Počas soboty aj nedele je pre nich pripravená CESTA INUITU a Expedícia SEVER.

 

Viac informácií


17.3.2018 a 24.3.2018

Hero Season Trophy Tour

Príďte si zmerať sily na profesionálne pripravenej pretekárskej trati. Výnimočné preteky v obrovskom slalome sú určené pre verejnosť a prihlásiť sa môže ktokoľvek. A samozrejme, že preteky bude sprevádzať aj perfektná Apres ski zábava. Buďte najlepší a získajte ocenenie HERO SEASON TROPHY 2017/2018 a navyše aj šikovnú sezónku na lyžiarsku sezónu 2018/2019!

  • 17. marca - HERO SEASON TROPHY TOUR, Tatranská Lomnica
  • 24. marca - HERO SEASON TROPHY TOUR, Štrbské pleso
 

Viac informácií


1.4.2018

Veselá Veľká Noc 2018

Počas Veľkonočnej nedele vás pozývame na Štrbské pleso, kde na Vás bude čakať super zábava v podobe bláznivého karnevalu priamo na lyžiarskom svahu. Tešiť sa môžete aj na bohatý sprievodný program plný vystúpení v podaní hudobnej skupiny TRAKY a Vilema spolu s ľudovým rozprávačom Jožko-Jožka. V lobby bare hotela FIS vás zohrejú nielen horúce nápoje ale aj cimbalová muzika Popradčan.

 

Viac informácií