Zima v Tatrách

Každý rok, keď tatranskú prírodu zahalí biela prikrývka, stávajú sa Tatry domovom všetkých milovníkov zimy a zimných športov. Sú zárukou fantastickej lyžovačky, skvelej zábavy a tých najkrajších zážitkov.
Erika Fočárová
riaditeľka hotela
Srdce hotela je v tíme šikovných ľudí - bez nich by to nešlo. Máme to šťastie, že sa nám podarilo taký tím vytvoriť – naši kolegovia majú úprimný záujem o hosťa a jeho spokojnosť, čo sa odráža na celkovej atmosfére v hoteli. Verím, že naši hostia to vnímajú a cítia, že sú v hoteli vítaní. Spoločne sme si prešli dlhú cestu k spokojnosti klientov, snažíme neustále napredovať a poskytovať kvalitné služby a v rámci možností hotel priebežne vynovujeme. Pozývam všetkých k nám - do Hotela FIS, na kvalitnú tatranskú lyžovačku počas ktorej môžete prežiť zimu v teple nášho domova.
 

pohodlie v hoteli FIS

U nás sa budete cítiť ako doma

Domov nie je miesto, domov je pocit. A u nás sa budete cítiť ako doma.

  • Príjemná horská atmosféra hotela
  • Ideálna ski-in ski-out poloha pre najkrajšie zážitky
  • Vždy usmievavý a ochotný personál
  • Dokonalé pohodlie v útulných izbách
  • Fantastický relax vo wellness centre v štýle horskej lúky
     

Mirdesmj

tripadvisor.sk

“Úžasný relax a načerpanie novej energie” Sme tu už po niekoľkýkrát a radi sa sem vždy vraciame, nielen kvôli polohe hotela, skvelým službám a prívetivému personálu, ale aj kvôli neopakovateľnej atmosfére, kde aj po rekonštrukcii hotela, cítiť nádych histórie a nostalgie.