Tatry wellness elixír

„Na oko príjemne pôsobiaci wellness.“
Erika, 6. júla 2016

Absolútna novinka – inovatívny koncept pre váš relax a zdravie – spojenie tatranského kúpeľníctva a ozdravovania, blahodarných účinkov nedotknutej horskej prírody a modernej wellness starostlivosti iba v našich hoteloch Tatry Mountain Resorts. Doprajte si elixír zdravia a relaxu.

Prílev energie v hoteli FIS***

Zoznámte sa s liečivou silou Tatry Wellness Elixir aj v našom Hoteli FIS *** Štrbské Pleso.

V priestoroch nového Natural Wellness & Spa centra si môžete oddýchnuť, nabrať energiu vo vyhriatej vírivke, tepidáriu, odddychovej miestnosti, saunách či v masérskych miestnostiach pod rukami našich profesionálov.

Zahoďte za hlavu napätie a stres. Naše wellness procedúry uvoľnia celé vaše telo a dodajú vám energiu na celý týždeň. V našom hoteli vám ponúkame:

  • Unikátne ošetrenia Decléor
  • Rašelinový a medový zábal
  • Masáž tatranským drevom

Pre dokonalý oddych a spánok vám odporúčame unikátny bylinkový vankúš s medovkou. Jedinečné osvieženie vám dodá dúšok vody s drahocennými krištáľmi. Pravú chuť byliniek spoznáte, ak ochutnáte náš špeciálne namiešaný čaj Prílev energie.

Otváracie hodiny

Otvorené denne 15:00 - 21:00

Info a rezervácie

+ 421 911 677 490

wellness@hotelfis.sk

Na stiahnutie
Wellness Brožúra
Na stiahnutie
Wellness Cenník

Vezmite si silu Tatier so sebou

Zastavte sa v našom SPA shope a odneste si kúsok horskej energie domov. Nová prírodná kozmetická rada Tatry Wellness Elixír, wellness sviečky, sušené ovocie či medy potešia vás a môžu byť taktiež originálnym darčekom pre vašich blízkych.

Tatry Wellness Elixír v našich hoteloch

Nechajte sa rozmaznávať unikátnymi masážami a ošetreniami, využite našu unikátnu prírodnú kozmetiku alebo ochutnajte pravú chuť byliniek v našich špeciálne namiešaných čajoch. A to nie je všetko. V rámci nového konceptu Tatry Wellness Elixír nájdete v každom z našich hotelov:

  • Unikátne masáže a ošetrenia,
  • Špeciálne namiešanú prírodnú kozmetiku,
  • Energické osvieženie krištáľovou vodou,
  • Kolekciu lahodných wellness čajov,
  • Chutné dary prírody pre vaše zdravie.
wellness-elixir_05
wellness-elixir_05