Masáže a procedúry

„Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho

Nechajte sa rozmaznávať v našom Natural Wellness & Spa a vychutnajte si jedinečné procedúry. Zažite liečivú silu prírody, stelesnenie čistej energie a zdravia a vychutnajte si ohromujúce tatranské panorámy...

Športovci ocenia skúsené ťahy profesionálnych masérov v spojitosti s vybavením prispôsobeným pre športové prípravy, tréningy, sústredenia a regenerácie.

Otváracie hodiny

Otvorené denne 15:00 - 21:00

Info a rezervácie

+ 421 911 677 490

wellness@hotelfis.sk

Z bohatej ponuky odporúčame:

Masáž tatranským drevom


Masáž tatranským drevom uvoľňuje energetické blokády tela, stimuluje krvný obeh a cirkuláciu lymfy, odstraňuje bolesti chrbtice, uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov. Prináša pocit absolútneho uvoľnenia a relaxácie. Táto špeciálna masáž s originálnym tatranským drevom má detoxikačné účinky, pôsobí proti opuchom a zlepšuje prekrvenie pokožky.
Uvoľňujúca masáž hlavy, krku a tváre s horskými bylinkami a kvetmi

Športová masáž nôh s ľadovým zábalom


Jedinečné ošetrenie nôh s použitím špeciálnych prípravkov na problémy unavených nôh. Skladá sa z tonizácie, uvoľňujúcej masáže a bandáže so záverečným ošetrením. Pôsobí na obehové problémy, bunkovú obnovu a retenciu vody a vďaka svojmu väzo-konštruktívnemu účinku vyvoláva blahodarný pocit ľahkých nôh.
Masaz noh

Medový zábal


Medový zábal s kvalitným medom má nielen hydratačné, ale aj detoxikačné účinky. Intenzívne oživuje a ozdravuje celý organizmus a je mimoriadne vhodný pri vyčerpaní a slabosti v dôsledku stresu, starnutia alebo ochorenia, pri napätí, nervových poruchách a stavoch nepokoja. Medový zábal svojim detoxikačným pôsobením pomáha vyčistiť celý organizmus od usadenín, ktoré sa v priebehu rokov nahromadili zo životného prostredia, potravy a liekov.
Medova masaz

Viac o našich exkluzívnych masážach a ošetreniach si prečítate vo Wellness brožúre